dress – Zara; jacket – H&M; headband – Miss Selfridge; boots – Deichmann;

pictures by
Innes Morrison

Chodzi o Zarową dziewicę,oczywiście :> Dawno temu pisałam o marynarce z Zary zdobytej podczas swapu. Marynarka nie zagrzała u mnie miejsca, nie założyłam jej ani razu z powodu ogólnej niechęci do marynarek. Znalazła nową właścicielkę.
Tym razem jednak mój najukochańszy mężczyzna sprawił mi sukienczynę(?), którą kocham całym sercem. I będę nosić aż się porwie.
Niedawno marudziłam, że pewna sukienka aż prosi się o jesienną oprawę. Ta prosi się o nią jeszcze bardziej. Ach, kiziaczne kołnierze! Ach, oficerki!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top