body con dress, shirt – Primark; scarf – vintage; trainers – Barrats,sale;

Trend bieliźniany, chociaż nie ma tu żadnych koronek. Czarna sukienka to body con dress, pogromczyni Filipów Dobrych i innych bebechów, przyjaciółka zgrabnych pupek. Możnaby tu dorzucić jakieś czadowe buciory czy sexy szpile, ale od czasu do czasu trzeba wyprowadzić na dwór i kapciuchy.
Indie look mi nie wychodzi, a tak się starałam.

English: Underwear as outerwear though with no laces. Body con dress is the best thing ever to make your belly disappear and your bum stand out. I know that some cool boots or or sexy pumps would probably look nicer but the cheap trainers also need some love from time to time.
I tried really hard to look indie, for some reason it just doesn’t work.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

17 thoughts on “bielizna i inne kapcie”

  1. gora jest zajebis… tyko troche mi nie pasi dol!!! Ale jak kto lubi i wygodniej!!! Ale jako wielka milosniczka czegos we wlosach musze powiedziec ze masz piekna apaszke wprost cudowna ja mam ich chyba z tone!!!! POZDRAWIAM

  2. coś w tej mocy sprawczej musi być ;). Ostatnie miesiące musiałam troche „przemyśleć” moje zycie, stąd absencja na blogu, ale mam nadzieję, że własnie nadszedł jej definitywny koniec :). Pozdrawiam!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top