
Tęsknię za czasami kiedy byłam chuda, miałam jeszcze gorsze ciuchy i wciąż wydawało mi się, że mogę być w życiu kimś.
Pewnie wrócę za kilka dni, bo i co innego mam do roboty.
English: I miss the times when I was really skinny with far worse clothes and still a lot of hope that I will actually make something of myself.
I will probably be back in a couple of days as I don’t really have much to do anyway.
13 thoughts on “FAKOF”
jezu wreszcie jakiś blog szafiarski służący także do czytania. miło, miło! wracam do czytania Twego archiwum:>
no wiesz co!!!zapewniam Cię,ze te czasy wciąz trwają ,,ale przekonasz sie o tym za 20 lat 🙂
ale głupoty opowiadasz:D
🙁
na pocieszenie teraz masz znacznie lepszą grzywkę :]
A teraz oczywiście jesteś stara,gruba i jesteś nikim??? Taaa,jaaasne:))
Tez tesknie za czasami kiedy bylam chuda.. (poglebia mi sie zawsze jak patrze na zdjecie sprzed 2,4,6 lat wstecz)..
Za troche nieralnymi marzeniami snuciami wizji kim to moglabym byc..
jakkolwiek.. albo mam tyle szczescie albo wciaz jestem dzieckiem nadal (majac ponad 27 lat na karku) wirze, ze moge byc kims.. tylko dlaczego to tak dlugi trwa w realu…?
btw. swietne foty. Pieknie wygladasz na nich 🙂 (zeby nie bylo – nie tylko na nich of koz :>)
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale uważam, że jesteś jedną z nielicznych szafiarek, które naprawdę coś sobą reprezentują (pod względem intelektualnym i ubiorowym)- bo reszcie się tak tylko wydaje. Poza tym masz piękne rysy twarzy i włosy, no i super nogi. Braku chudości teraz nie stwierdzono.
hehehe przyppomniało mię się nasze pari-pari z Dominiką i zdjęcia kiedy szczelali do głowy państwa a my polowałyśmy na automat do zdjęć ;>
Czyżby kryzys tożsamości? Tylko Ci się wydaje. Bez słodzenia.
Cześć, zapraszam do mnie, dopiero zaczynam, ale liczę na wsparcie 😉
http://adiadiadii.blogspot.com/
ja też tęsknię za chudością;)
Też tęsknię za tymi czasami. Czasami trudno jest mi przyznać, że już tak fajnie jak kiedyś nie wyglądam.
Jednak głowa do góry, czekam :)!