skirt, socks – Primark; top – graffic; corset – H&M; shoes – River Island;

W sensie, że są to najwyższe buty jakie mam. Czy były z przeceny i kosztowały mniej niż 1/3 pierwotnej ceny? Tak. Czy da się w nich chodzić? Na prostej powierzchni – tak. Czy są wygodne? Oczywiście, że nie. Ale wyglądają świetnie i jestem w nich prawie tak wysoka jak mój chłopak, który ma 192 cm wzrostu.
Czyli, że warto.


English:
As in these are my highest boots ever. Were they on sale for less than a third of their original price? Oh yes. Can one walk in them? As long as the surface is flat – yes. Are they comfy? Hell no. But they look fabulous and while wearing them I am almost as tall as my boyfriend who is 192cm/6’2″.
Which makes them worth all the effort.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

40 thoughts on “high fashion”

  1. Idę o zakład, że nie miałabym w nich nawet 1.70m. Co za dół. Na Tobie oczywiście boskość i kapitalność, Wasza Wysokość.

  2. But nie musi być wygodny – but musi mieć wygląd!!! coś w tym stylu powiedziała w jakimś wywiadzie Gosia Baczyńska, uwielbiająca zresztą wyysoookie obcasy:) świetne buty, naprawdę imponujące!

  3. >ewe: Te mają 14 cm 😀 Po domu są wygodne, nie wiem dlaczego nagle się im odmienia po wyjściu na ulicę.

    >Penteleczka: Zajmuje bardzo krótko, ale mam za krótkie włosy i zawsze zaczynam 10 razy od nowa.

  4. hej ! Trafiłam na Ciebie przypadkiem – oczywiście przez zeberkę – i muszę przyznać, że pięknie Ci w tych jesiennych barwach. pozdrawiam ElaJ.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top