skirt, socks – Primark; top – graffic; corset – H&M; shoes – River Island;

W sensie, że są to najwyższe buty jakie mam. Czy były z przeceny i kosztowały mniej niż 1/3 pierwotnej ceny? Tak. Czy da się w nich chodzić? Na prostej powierzchni – tak. Czy są wygodne? Oczywiście, że nie. Ale wyglądają świetnie i jestem w nich prawie tak wysoka jak mój chłopak, który ma 192 cm wzrostu.
Czyli, że warto.


English:
As in these are my highest boots ever. Were they on sale for less than a third of their original price? Oh yes. Can one walk in them? As long as the surface is flat – yes. Are they comfy? Hell no. But they look fabulous and while wearing them I am almost as tall as my boyfriend who is 192cm/6’2″.
Which makes them worth all the effort.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top