Misja chrześcijańska w Prusach/ Christian mission in early medieval PrussiaSiostry Olsen tańczą i śpiewają/Olsen twins bouncing and prancing

dress – Primark; shoes#1 – Deichmann; shoes#2 – River Island; hat – New Look, from Jukejka; belt – H&M; bag – vintage;

pictures by Innes Morrison

Jeśli ktoś Wam powiedział, że maxi sukienki ukrywają defekty sylwetki, to kłamał. Te luźne, odcinane pod biustem i falujące na wietrze może i tak, ale na pewno nie gładkie bawełniane, które robią karierę w tym sezonie. W nich widać każdą wystającą fałdkę, krzywe piersi ;), szerokie biodra i co tam jeszcze można sobie wymarzyć. Trzeba sprytu i wyobraźni, żeby to co ma być ukryte w ukryciu pozostało.

Szara sukienka w dwóch smakach : wydanie pierwsze to 'misja chrześcijańska w Prusach’ (czyli do pracy, przed wyjściem zdjęłam z szyi krzyż,bo wyglądałam zabawnie), drugie 'siostry Olsen tańczą i śpiewają'(czyli wersja do nakręconego dzisiaj podcastu).

PS : Proszę Państwa, podcast w drodze!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top