mik2
Picture of Riennahera

Riennahera

Kenzo, Kenzo, Kenzo on my mind


dress- H&M; boots – Deichmann; cardigan – Primark; hat, fur collar – vintage;

Wciąż w Bournemouth, wczoraj się plażowałam, dzisiaj marznę, jutro albo znowu się będę plażować albo Słońce oberwie porządnie.
Zdjęcia wciąż za naleśniki, tym razem szału brak, ale co tam. Takie, no wiecie, nic szczególnego. Jak zwykle 😉
Idę zjechać windą na plażę. SERIO.

English: I’m in Bournemouth, I am using free wi-fi in pub and therefore I will tell you more after I am back to civilisation.
Off to the beach. Yes, it is cold.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top