Po raz kolejny krąży wśród bloggerek okrutna sadomasochistyczna zabawa znana jako 'Lubię to’ lub ’10 rzeczy, które lubię’. Dlaczego okrutna, zapytacie. Co w niej sadomasochistycznego, myśli wielu z Was.
Otóż zaangażowane w nią osoby, poniekąd sprawiające wrażenie miłych, bystrych i do rzeczy, próbują pokazać światu,że są nudne, sztampowe i banalne. Osiągają to poprzez niemalże kserowanie swych odpowiedzi, wśród których musi koniecznie pojawić się coś o miłości, przyjaźni, muzyce, pogodzie, słodyczach i zwierzątkach.

Blog jest prywatnym miejscem, w którym można powiedzieć o sobie co się tylko chce. Można być kałem, kosmosem, wielkim playboyem lub następnym Einsteinem. Można dać ujście wszystkim swym marzeniom lub frustracjom. Można być panem świata jak Leonardo Di Caprio na dziobie Titanica.
No więc czemu ach czemu dzielić się tym, że lubi się czekoladę?

Jest też inna teoria. Dziewczęta Was, drodzy Czytelnicy, okłamują i ukrywają przed Wami swoje rozszalałe upodobania. Lecz nie ja. U mnie macie tylko 100 % szczerości i zawartości cukru w cukrze.

Zatem, proszę bardzo, lubię:

-jak w filmach się zabijają
-pieniądze
-Biblię i jak Jezus w Ewangeliach naśmiewa się z buraków
-chodzić na golasa
-darmowe picie i jedzenie
-jak Jarosławowi Kaczyńskiemu się coś nie udaje
-seks i smakowe prezerwatywy
-kucyki Pony,dinozaury i Kurta Vonneguta
-dystans do siebie
-przebierać się za zwierzęta

I nie ma,że boli.

Taguję cały świat.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top