4954986938_bfbb15761e_z
Riennahera

Riennahera

iron maiden (lub kup se żelazko,kobieto)hat, scarf – vintage; shirt, belt – H&M; skirt – Demi; boots – Deichmann;

Pictures by Innes Morrison

Dla tych, co są znudzeni stylem 'na Kenzo’ (czyli kapelusz, szalik i dużo niepasujących do siebie rzeczy w jesiennych kolorach), mam złą wiadomość: polecałabym nie wchodzenie na mego bloga przez najbliższy tydzień lub dwa, bo wszystkie nadchodzące posty są właśnie takie. Nic na to nie poradzę, ostatnio przez większość czasu tak właśnie wyglądam.
Dla tych, co są fanami tego stylu, mam natomiast dobrą wiadomość: wchodźcie na mego bloga często przez najbliższy tydzień lub dwa , bo nadchodzące posty są właśnie takie!
Jak to powiedział Obi Wan Kenobi, wiele prawd prawdziwych jest tylko z pewnego punktu widzenia.

Powyżej pewien eksperyment z długością spódnicy, którą uwielbiałam jakieś czter lata temu, potem z obrzydzeniem ją porzuciłam by spróbować powrotu w tym sezonie. Jeszcze nie wiem, czy mi się podoba, ale przynajmniej po czterech latach przewietrzyłam spódnicę. No i następnym razem wyprasuję ubrania, zanim wyjdę w nich z domu.


English:If you are not a fan of 'the Kenzo style’ (basically meaning a hat, a scarf and lot of pieces of clothing that are mismatched) I have bad news: the coming posts are going to be exactly like it and you will not enjoy reading my blog. I cannot do much about it since this is mostly what I wear these days.
On the other hand, if you are a fan of such style, I’ve got good news: the coming posts are going to be exactly like it and you might quite enjoy reading my blog.
As Obi Wan Kenobi once said, 'you’re going to find that many of the truths we cling to depend greatly on our own point of view.’

Above I am experimenting with the length of skirt that I used to love some four years ago to detest it later. This season it comes back but I’m not quite sure yet whether I like it again or not.
Also, I promise to iron my clothing next time I leave my flat.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

22 thoughts on “iron maiden (lub kup se żelazko,kobieto)”

  1. Zdjęcia piękne, kolorystyka również. Ze spódnicą też się waham albo jest genialnie albo nie. Jak wpadnę na rozwiązanie to wrócę do tego.

  2. Skoro już jestem na tym poście (chyba) pierwsza, zarzucam wysublimowany komentarz: „fajne focie i świetny blogasek!”

  3. to jest absolutnie niesprawiedliwe, ponieważ jakiegokolwiek z moich ostatnich zestawów bym teraz nie wrzuciła- będę posądzona o plagiat :/ no… ale są tego również dobre strony- potwierdzenie faktu istnienia pokrewnych dusz czy cośtam, cośtam 😀 lub (wniosek numer trzy) Kenzo f/w 2010/11 to istotnie genialna kolekcja 🙂 A Ty genialnie się nią inspirujesz 🙂

  4. Yes I love Kenzo 😀 And love those Deichmann shoes, just saw them the other day in the store, but hesitated in buying them, have no idea why.
    You look awesome!

  5. ja z tych, co będą wchodzić. świetne wzory na chuście i spódnicy. pewnie bym stchórzyła i sama nie ubrała, więc się chociaż napatrzę, bo mi się podoba. może mi przybędzie na odwadze od patrzenia.

  6. Jesteś niedoprasowana, skracasz sobie nogi, jak śmiałaś schować talię, masz bezczelne spojrzenie, idź się utop dziewczyno. A wcześniej sfotoszopuj, bo to naprawdę skandal, żeby takie normalne laski chodziły po ulicach. Gazety se poczytaj, to zobaczysz, jak powinnaś wyglądać. O!

    😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top