polowanie5
Picture of Riennahera

Riennahera

Polowanie na niedźwiedzia czyli jak zrobić z siebie idiotę w sekundę

Z pewnoscia miewacie chwile calkowitego zacmienia umyslowego, oto moja.Spowodowana byla wielka radoscia z tuniki zafundowanej przez znanego Wam z opowiadan Ella w ramach wspierania polowan na niedzwiedzie. Wybral ja zupelnie sam, zupelnie sam zaplacil. Z tejze okazji postanowilam nie psuc mu humoru, zestawilam ja absolutnie prosto i skromniutko i nie zalozylam nawet (choc bardzo chcialam) futrzanego kolnierza zwanego tez 'kiziakiem’. Gwoli scislosci ja tez jestem tak zwana, wiec mozna napotkac na konstrukcje zdaniowe typu 'Kiziak,zdejmij tego kiziaka’.

Zastanawiacie sie gdzie ta chwila zacmienia? Spostrzegawczy czytelnicy zauwaza przeswitujaca spod cienkiej tuniczki nieodcieta metka z cena. TRAGEDIA, MASAKRA i APOKALIPSA.Nie zdarza mi sie to na co dzien,ale sklamalabym piszac, ze jest to pierwszy raz. Przysiegam jednak na kiziaka,ze nie jestem FEJKIEM, blizej mi juz do BEZMOZGA.
Na dowod szczerosci zdjecie tuniki bez metki 😉

Polskie znaki beda jak wroce do domu po pracy.

English: Translation will be out tonight after I finish work. Stay tuned :*

Maly futrzaczek chcial sie pobawic…

Ale czmychnal czym predzej widzac z jakim bezmozgiem ma do czynienia.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top