jumpsuit – River Island; biker jacket, boots – New Look; fur collar – H&M;

Photos by Innes Morrison

Siedziałam, myślałam, knułam i w sumie nie przyszło mi na razie do głowy żadne lepsze połączenie tego kombinezu niż to zaprezentowane w lookbooku River Island. Ale nawet jeśli w ogóle niczego innego nie wymyślę, to i tak kombinezon wydaje mi się szałowy. Chociaż moja mama stwierdziła, że jest francusko-burdelowy.
I niech gadają, że szafiarki kopiują tylko lookbooki i nie mają własnego stylu. W takim kombinezonie mogę go nie mieć, nie zależy mi 🙂

English: I really tried to figure out what else I can wear this jumpsuit with. None of my ideas was even close in coolness with the one presented in River Island lookbook. Then again, even if that is the only way I am ever gonna wear it, so be it. To me this is cool enough. Although my mum thinks this is a French brothel style.
And let them talk that fashion bloggers copy high street lookbooks with no invention of their own. In this jumpsuit I don’t give a damn.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top