photos by Stuart Dreghorn

Mam jedną radę, jeśli chodzi o ubieranie się. Jest to rada, to której sama chciałabym się stosować, ale czasem mi nie wychodzi. Oto ona:

Ubrania na następny dzień wybieraj wieczór przed. Załóż je na siebie, oceń jak wyglądasz. Upewnij się, że na pewno chcesz się tak pokazać publicznie. A potem upewnij się jeszcze 5 razy. Wtedy dopiero ubierz się tak następnego dnia.

Nawet nie wiem, co przedstawiać miała powyższa 'stylizacja’. Elementy zostały dobrane rano, w spontanicznym napadzie kreatywności na chwilę przed wzięciem prysznica. Teoretycznie wełna, koronki i futrzany kołnierz miałby być chyba w jakiś przewrotny sposób grungowe. Wyszła raczej Oleńka z Potopu szukająca swej zagubionej spódnicy.
Dla mnie już nie ma nadziei, ja już się tak pokazałam publicznie, ale pokazuję zdjęcia ku przestrodze. To może spotkać również Was.

English: I have one style tip as far as composing an outfit is concerned. I would like to follow this advice myself but I do fail it sometimes. The advice is as follows:

Choose your next day outfit the night before. Try it on, see how it looks. Make sure that you are fine with being dressed this was outdoors. And then make sure 5 more times. Then you can wear it the following day.
Please don’t ask me what was I thinking. I assume I went for 'grunge’ but I can’t be sure. I look just ridiculous. And why am I posting it, I hear you ask. True, it is too late for me, I was already seen like that in the street. But it is not too late for you, my Dear Reader. It might happen to you one day, so I warned you.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top