hat – Topshop; sweater – handmade,vintage; scarf – secondhand; skirt – H&M; socks – Primark; wedges – New Look;

photos by Ell

Mój ukochany stwierdził, że przebrałam się za szkocką piękność. Wredny.
Sweter jest zdaje się starszy ode mnie, nosiłam go w podstawówce i w gimnazjum, czasem w liceum, powraca właśnie do łask.

English: My boyfriend said that I dressed up as a Scottish beauty. Bastard.
The sweater seems to be older than me, I used to wear it in primary and secondary school, sometimes in high school and now it’s back to life yet again.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top