hat – Topshop; sweater – handmade,vintage; scarf – secondhand; skirt – H&M; socks – Primark; wedges – New Look;

photos by Ell

Mój ukochany stwierdził, że przebrałam się za szkocką piękność. Wredny.
Sweter jest zdaje się starszy ode mnie, nosiłam go w podstawówce i w gimnazjum, czasem w liceum, powraca właśnie do łask.

English: My boyfriend said that I dressed up as a Scottish beauty. Bastard.
The sweater seems to be older than me, I used to wear it in primary and secondary school, sometimes in high school and now it’s back to life yet again.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

18 thoughts on “Aye, lassie.”

  1. w tym momencie przeklnelam sobie srogo w myslach bo przypomnialas mi o moim miodowym, identycznym wzorem jak Twoj, swetrze z podstawowki,a ktory od dawien dawna 'oglada kwiatki od spodu’:P Pieknie Ci w tej czerwieni:) ja jakos z rudym na glowie balam sie nosic ten odcien ale Tobie w nim TAK fenomenalnie ze chyba skusze sie na cos w ten desen:)

  2. uroczo jak w brytyjskiej szkole:) no i te nogi, achh, zazdroszczę! wogóle, właśnie wróciłam do Polski i zauważam, że Polki często mają super zgrabne nogi. niestety, ja mmoje odzidziczyłam po linii kubańskiej:) nic tylko cygara skręcać, tyle powierzchni:)pozdrawiam

  3. Wniosek z tego prosty, że nigdy ciuchów nie należy wyrzucać, chyba, że mają konsystencję gotowanej szmaty, bo nadejdzie piękny dzień, kiedy 'wrócą do łask’ 😉

  4. Tak patrzę na wszelkie jesienne stylizacje z zakolanówkami i nie mogę nie zapytać, czy nie jest Ci zimno w uda. A jeśli nie, to czy z kolei nie jest ci za gorąco w… korpus? 😉

  5. >granda: No przecież jest starszy ode mnie 😀 Moja mama kupiła go w 1982 roku od osób niepełnosprawnych, które zarabiały na życie rękodziełem. Jest niezniszczalny i zdecydowanie nie widać po nim wieku.
    >Mycha: Takie zdjęcia istnieją, ale nie jestem pewna, czy chcę je rozpowszechniać 😉
    >Guigne: Na wszystkich zdjęciach mam cieliste rajstopy, tak więc nie jest mi zimno. Poza tym pogoda w UK jest łagodniejsza niż w Polsce, przy podobnych temperaturach w Gdańsku marznę o wiele bardziej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry