5084192793_264fb7c212_z
Picture of Riennahera

Riennahera

Sierotka Marysia i siedem nieszczęść

hat – Topshop; cardigan, dress(sale) – Primark;

Pictures by Innes Morrison

Nic mnie ostatnio nie inspiruje, nic mi się nie podoba. Mogę godzinami przeglądać Vogue’a, lookbooki i inne street fashionowe blogi i nic. Żadnego pomysłu.
Ogólnie to klops, kaszana i inna garmażeria.
Miałam założyć do tego futrzany kołnierz, ale śpieszyłam się i zapomniałam zdjąć go z mojej pluszowej żaby. Toteż wyglądam jak totalna sierotka, może nawet być i Marysia.
Naprawdę staram się nawiązać kontakt z tą bardziej stylową sferą mojej osobowości. Po prostu mi nie idzie.


English:
Lately I am completely uninspired and I cannot find anything I’d like. I can browse Vogue, lookbook and all these street fashion blogs for hours with no results whatsoever. I have no ideas.
Shit happens, I guess. So it goes.
I wanted to wear y fur collar but I was in a rush and forgot to take it with me. So I look like a total waif. Not in a good, fashionable way.
I am trying very hard to reach that stylish aspect of my consciousness, really. It’s just not goint very well.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top