sweater, hat, shirt – thrifted; bag – handmade, vintage; leggings – Primark; wedges – New Look;

Photos by Ell

Ostatnimi czasy bez kiziaka ani rusz. W tej czy innej formie musi byc obecny, a jesli nie jest to wiadomo, ze dzien bedzie nieudany.
Z powyzszym kiziakiem sprawa jest zabawna. Ell zwykle sugeruje rezygnacje z nich jako elementu ozdobnego, do tej okropnej, podartej czapki z taniej odziezy za 1 funta zapalal jednak jakims dziwnym uczuciem. Twierdzi,ze mi pasuje (czyzby sugerowal,ze najlepiej,gdy jak najwieksza czesc mej glowy/twarzy jest ukryta?) i ze jest slodka.
Zapewne to ten motyw polowania na niedzwiedzia. Z drugiej strony dla niegoz polowaniem na niedzwiedzia zwiazana jest czapka pilotka,ktora na jego prosbe mierzylam w H&M. Wszystkie podniebne niedzwiedzie na pewno posikalyby sie ze smiechu na moj widok.

English: Lately I cannot leave home without something fluffy with me. And when I do leave without the day ends up terribly.
This fluffy hat is a bit different though. Ell usually suggests I should maybe not add furry accessories to my outfits on a general basis, but he seems to really like the somewhat ugly, broken hat I got at a charity shop for a quid. Yes, that is one pound sterling. He claims it 'suits me’ and it’s cute. Well, I guess it just means I shall hide my face as much as possible.
I guess his surprising affection might be linked to the bear hunting theme. Then again, for Ell there is a bear hunting theme to a pilot hat. He asked me to try one on when we went to H&M. Needless to say, all the airborne bears would have a good laugh at me.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top