biker jacket – New Look; faux fur collar – H&M; dress,shoes – Primark;

Pictures by Ell

Nihil novi, jak to mówią. To co pisałam w poprzednim poście jest jak najbardziej aktualne. Zanim zrobiłam zdjęcia uważałam,że jest to jeden z najlepszych ubraniowych pomysłów, jaki mogłabym mieć. Na zdjęciach wygląda najwyżej przyzwoicie, przynajmniej mam taką nadzieję.
Komponując zestaw (co za pretensjonalne określenie)miałam w głowie Top Gun i Mad Men naraz, wydawało się to interesującą fuzją stylów. Teraz wiem, że Top Gun + Mad Men = Sky Captain. Chyba mam ograniczony zakres inspiracji.

Za nowy jesienny layout dziękujemy pięknie Zyzzie, na której blogu możecie znaleźć siostrzany, jednak nieco inny wystrój. Dziękujemy jej też pięknie za zamieszanie na blipie. Nie, nie znudził mi się ani blip ani blog i nigdzie sobie nie idę. Będę natomiast pamiętać, żeby zawsze się wylogowywać.

English: Nihil novi, as they say. What I wrote in the previous post is always actual. Before we took the pictures I thought this was one of my most amazing outfits ever. It’s not too bad (at least so I hope) but it ain’t that great either. When I was putting it together, I thought of Mad Men meeting Top Gun. And you know what do you get when they meet? Yes, Sky Captain. I think I need to look out for some new inspirations.

Thanks to Zyzza for the new autumn layout. You can find the sister design on her blog.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top