fur collar, beads – H&M; jumper – sh; leggings – Primark; wedges – New Look;

Pictures by Ell

Macie czasem tak, że wydaje Wam się, że obojętnie co byście na siebie nie założyli(ły) to zawsze będziecie wyglądać okropnie, tylko dlatego, że to po prostu Wy? I że ktoś inny mógłby wyglądać w tym samym jak ósmy cud świata? Albo macie wrażenie, że wszystkim dookoła włosy układają się idealnie i makijaż zawsze wychodzi? Otóż ja mam tak często. Właściwie mam tak zwykle. Na zdjęciach powyżej też się tak czułam.

Generalnie nie wyglądam tak,jak mi się wydaje, że wyglądam albo jak chciałabym wyglądać. Kiedyś wychowawczyni na obozie językowym zapytała,czy moi rodzice są wobec mnie szczególnie wymagający, bo mam cały dzień zepsuty z powodu złej fryzury.
Chyba nie byli. No może ojciec, przez którego bałam się chodzić na wagary do momentu, w którym się wyprowadził. Ale odbiłam to sobie z nawiązką w liceum 😉 Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy kupiłam mój ukochany sweter za 5 zł w używanej odzieży.

Miewam czasem dni jak Czarodziej Howl. Histeria bywa bardziej lub mniej zaawansowana.
Swoją drogą, film jest świetny, ale książka jest dużo, dużo lepsza. I Howl jest w niej niesamowicie pociągający.

English: Do you sometimes feel that whatever you wear you look rubbish anyway just because it’s you? And that someone else could look like a million dollars in the very same outfit? Or that everyone else’s jair and make up is perfect but not yours? I have this feeling quite often. Actually most of the time. I felt this way in the above pictures.
I think it’s generally that I do not look as I imagine I do, or the way I’d wish to look. Ages ago an instructor at a language camp asked me whether my parents are very demanding as I could have my day ruined because of bad hair. I don’t think they were. Well, maybe my father who made me terrified of skipping classes and I hardly ever did that until the day he moved out. And then I made it up to myself in high school by skipping a huge amount of boring classes. Roughly the same time I bought this sweater for about £1 in thrift store.
I sometimes have days when I react like Wizard Howl. Speaking of the film, it was amazing, but the book is even better. Much, much better. Wizard Howl in the book is indeed very suave and…well,sexy 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top