hat – vintage,Innes’s; fur collar, cardigan, skirt – H&M; socks – Primark; wedges – New Look;

Pictures by Innes Morrison

Frank Black and the Catholics – The Black Rider

Trend polegający na noszeniu kardiganów tył naprzód bardzo mi się podoba. To jak taka niespodzianka dla niczego niespodziewającej się osoby postronnej. Niby nic, a jednak coś. Poza tym uważam ten trend za dość seksowny, a plecy są elementem mojego ciała który lubię i nie uważam, żebym miała się czego wstydzić.
Moja babcia z pewnością widząc mnie tak ubraną stwierdziłaby, że jak dziwak noszę ubrania nie tak jak trzeba i jeszcze dostanę zapalenia płuc/przeziębię nerki/sprowadzę Jeźdźców Apokalipsy.
Ale co mi tam 😉

English: I really admire the backwards cardigan trend. It’s like a surprise to an innocent bystander who does not expect that to happen. It’s nothing really yet it is quite something. I also think it is pretty sexy and my back is one of my favourite parts of my body since I don’t think it is kind of nice.
I am sure that if my nanna saw me dressed like this she would say that I am a weirdo who cannot wear clothes properly, I will get pneumonia or kidney disease and I will bring the Riders of Apocalypse on Earth.
Tough 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top