sweater – thrifted; dress,leggings – Primark; hat – Topshop; boots – New Look;

Photos by Innes Morrison

O tej radzie możecie już zapomnieć, bo nadaje się psu na budę. Najlepszym przykładem jest powyższy twór. W domu wieczór wcześniej wyglądałam cudnie, nonszalancko i w ogóle grunge pełną gębą. W rzeczywistości jak widać bardziej niż Kurta przypominałam Koszałka Opałka.
Całe szczęście świeci słonko i mam fajną czapkę. Zaraz po zrobieniu zdjęć słonko się schowało i do dzisiaj się nie pokazało. Chyba mu się nie spodobałam.
Ma problem 😉

English: You can forget this advice as it’s definitely not working. I did try it the previous evening and I looked cool in my eyes, very grunge and generally awesome. Well, you can clearly see it’s more like a jolly dwarf rather than Cobain.
Luckily the sun was shining and my hat is still cool enough. Just after we were done with the photos the sun disappeared and has not came out since.
Tought 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top