bwbgblurmarta1
Picture of Riennahera

Riennahera

there’s a light in the darkness of everybody’s life
dress, belt – H&M; snoot – River Island; coat – Vero Moda; sweater – New Look;
Pictures by Darren Eggenschwiler

Dzisiaj zdjecia jak dla mnie nietypowe, duzo mniej na nich egzaltacji, zmanierowania i póz pseudo 'na Vogue’, duzo wiecej za to glupich min i kosmicznych kolorów. Jest nawet, UWAGA, ten upragniony przez wielu usmiech. Jesli moglam byc kalem albo kosmosem, to dzisiaj jestem zdecydowanie kosmosem.
Post zawiera w sobie tez moral. Byc moze umawianie sie na zdjecia na godzine prawie szósta nie przysporzy nam problemow ze swiatlem (lub zupelnym jego brakiem) w strefie podzwrotnikowej, w radosnej Szkocji niestety problemy te sa calkiem realne.
A szalik na glowie, czy tam snoot, czy co to ma byc, jest wielkim trendem na mojej uczelni. Poza soba widzialam juz w tym semestrze ze 3 osoby w czyms takim 😉

English:This photos are quite unusual for me, not many 'arty’ and exaggerated face expressions and no trying to be 'Vogue’, with many weird colours and silly faces instead. I am even smiling, something you don’t get to see very often.
There is also a lesson to be learned. You probably have enough light for photos at 6pm in tropical climate, but not really in the jolly wee Glasgow.
Also, the snoot trend seems to be so popular at my Uni. I’ve seen about 3 people so far in something similar 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top