dress – H&M; hat – thrifted; wedges – New Look; bag – Tk Maxx;

Photos by Innes Morrison

Zdjecia sprzed dobrych kilku dni. Mam nadzieje, ze wybaczycie mi brak sniegu, ale zapewniam inne atrakcje. Pamietacie ten zarcik? No to teraz niespodzianka, stanik na ubraniu calkiem na powaznie. Na dodatek z wielkim krzyzem na piersi (poprzednio byl calkiem malutki) i jeszcze rozpustnie tarzam sie w lisciach. Mysle, ze Lucyfer szykuje juz na mnie w piekle wielki kociol, wiec mam nadzieje, ze skoro i tak jestem potepiona to przynajmniej Ksiaze Piekiel jest tak ladny, jak o nim mowia.
Dobrze, ze anonimowi bohaterowie dramatu 'Koturny’ nie widzieli co mam tego dnia pod pod plaszczem. Chwala bohaterom! 😉

English: Pictures taken quite a few days ago, so I hope you will forgive me the lack of snow. Do you remember this little joke? This time I am wearing my bra on top of my dress for real. And with the massive cross, the one I wore back in April was way too small, don’t you think 😉
I might be doomed so let’s hope Lucifer is indeed at least as beautiful as they say 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top