sheepskin jacket – vintage from Styledigger; scarf, bag – thrifted; dress – Primark; boots – Deichmann;

Photos by Innes Morrison

Wszyscy wiedzą, że zimowe ptaszynki są najlepsze. Kożuch jest dość duży i ciężki we współpracy, ale mam na niego sporo pomysłów i jest bardzo ciepły, więc na pewno zmuszę go, żeby mnie pokochał. Wszyscy zaniepokojeni brakiem szalika w poprzednich postach mogą odetchnąć z ulgą, chociaż mnie samą trochę irytuje jego obecność.
A Ogrody Botaniczne to chyba moje ukochane miejsce w Glasgow. Jeśli we wrześniu rzeczywiście wyprowadzę się w okolice Londynu to będę za nimi bardzo tęsknić.

English: Everybody’s heard about the bird! I am aware that the sheepskin jacket is quite big and might pose stylistic issues but it is so warm and I have so many ideas for outfits that I will force it to love me. If you were concerned about my lack of scarf in previous posts fear not, for I wear it these days. It annoys me but I wear it. I think the Botanic Gardens are my very favourite spot in Glasgow. If next September I move to London’s suburbs for real I will miss them very much.


The Trashmen : Surfin’ Bird

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top