ariel1
Picture of Riennahera

Riennahera

Cuda, dziwy, koronki i ścierwa
snood – handmade by my Mum; cardigan, corset – Topshop; jodhpurs – TCM; fur boa – vintage; boots –

Photos by my Mum

Dzisiaj jest dzień cudów i dziwów.
Cud-dziw 1 – Mam na sobie spodnie. Przywiozłam ze sobą z Glasgow za mało ubrań i ratuję się czym mogę. Uznałam, że do tego gorsetu koniecznie niezbędne są spodnie. Jedyne spodnie, które pozostały w Gdańsku to bryczesy. Nie wybrzydzam, chodzę w czym mogę.
Cud-dziw 2 – Musieliście zauważyć mój nowy kolor włosów niezwykłej urody. Tak, wiem że jest nienaturalny jak diabli. Tak, wiem że wyglądam jak Mała Syrenka. Za miesiąc wyblaknie.
Cud-dziw 3 – Mam nowy komin wydziergany rękami mej zdolnej mamusi.
Cud-dziw 4 – Mój pies wejdzie w każdy kadr. KAŻDY. Całe szczęście, że istnieje funkcja zoom i nie widać go na zbliżeniach.
Cud-dziw 5 – Nowy gorset sprezentowany przez ukochanego. Rozwiązanie zagadki CO TO JEST TO Z KORONKĄ.

Uprzedzę pytania i potwierdzę, że futerko jest naturalne. Tak, wiem że to grzech, mea culpa, ale ma ze dwa razy tyle lat co ja i naprawdę go nie wyrzucę. Już zresztą widzieliście to ścierwo.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top