hat,jumper,shoes – Topshop; tunic – Zara from Styledigger


Photos by Ell

Ja tu sobie wczoraj marudziłam o nieudanych wyprzedażach, a tutaj 300 postów strzeliło jak z bata. Tak więc cieszmy się i radujmy.

Jeśli już mowa o batach, to dzisiaj zdjęcia kobyłki u płota. Kobyłka wylazła z łóżka 1 stycznia, wcale nie rano, nie myła włosów, ubrała się w to, co leżało na podłodze i wyglądając jak kuleczka potoczyła się do najbliższego pubu na obiad. Powyższe zdjęcia rejestrują to jakże radosne wydarzenie. Stąd wory pod oczami, stąd pomięte giezło i potargane kudełki.
Czy było na tyle ciepło? Było.
Kryzys trwa nadal, szału brak, ale przynajmniej mogę pokazać sprezentowany mi sweter i buty,których fragmenty pokazywałam wczoraj. Jestem Topshopowym wieszakiem i dobrze mi z tym.

English: While I was whining about not so great sales I didn’t notice it’s been 300th post. So let’s be happy and jolly and gay!

The above photos present my New Year’s outfit, namely the outfit you wear to the nearest pub for dinner after partying the previous night. Also, the outfit you basically pick up from the floor (hence the creases) on a day when you can’t even be bothered to wash your hair and your face is somewhat weird.

Still uninspired and not at all glamorous,at least you can take a look at me nyw cardigan and shoes.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top