5365374470_58c129600d_z
Picture of Riennahera

Riennahera

looking for a golden light


coat – thrifted; hat – Topshop; bag – Tk Maxx; boots – Deichmann; faux fur collar – H&M;
Photos by Innes Morrison

Kupowanie okryc wierzchnich to dla mnie horror. Nie dosc, ze to najdrozszy element garderoby to i tak w przyszlym sezonie sa juz passe,obciachowe i tragiczne, bo na przyklad ramoneske zastapila pilotka i wstyd w ogole wyjsc na ulice, gdyz wszedzie modowa obojetnosc bedzie wytykana wyciagnietymi groznie paluchami. Dobrze,ze od kilku sezonow kroluje futerko, bo chyba nigdzie bym nie wychodzila i zycie przeciekloby mi miedzy palcami.

Camel coat nie byl dla mnie zadnym obiektem pozadania, wlasciwie nawet je omijalam bo moglyby mi sie jeszcze spodobac i wtedy bulba, nieprzespane noce i plakanie po katach. Ale ten chcial przyjsc do mnie. Ten wygladal mnie z utesknieniem przez okienko w taniej odziezy, az w koncu przyszlam. Moze byc za duzy, moze byc za dlugi, ale kosztowal 20 zl i jest mily. Takze mam i jestem och jaka modna.

A co w przyszlym sezonie?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top