ech1
Picture of Riennahera

Riennahera

The Day Riennahera Stood Still


hat – Topshop; jacket – River Island; dress – Primark; bag – thrifted; boots – Deichmann;

Photos by Ell

Powróciwszy do krainy, w której mam mnóstwo butów i pełne szafy i nie muszę martwić się,że na każdym zdjęciu mam na sobie to samo, powróciłam również do bycia uzależnioną od dobrej woli fotografów. NIE LUBIĘ.
Powyższych zdjęć również nie lubię (a raczej nie lubię na nich siebie, bo lasy i kanały w Woking,Surrey prezentują się nie tak źle), ale nie mam do zaoferowania żadnych innych, więc zagryzę zęby i będę cierpieć w milczeniu.
Marynarka jest pierwszą rzeczą we wzorek prezentowany wcześniej sekretnie, ale nie ostatnią.

English: I am back in Glasgow then and although I missed all my clothes I have no one to take photos for me right now. Dammit!
I am not happy about the above ones but since I have nothing else left, here we go.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top