Powiedzmy sobie szczerze – czwarty dzień roku dopiero, a mój kryzys szafiarski już galopuje niczym Dziki Gon. Wspomaga go jeszcze przyjazd do domu (bo niewiele zostało mi tu ubrań i niewiele ze sobą przywiozłam, a także śnieg i marne wyprzedaże.

Człowiek myślałby, że wyprzedaże w stolicy mody (no,jednej z) są lepsze niż wyprzedaże w małym, paskudnym miasteczku słynącym z tego,że zostało zniszczone w 'Wojnie Światów’. Lecz nie. Spędziłam w Londynie cały dzień tylko i wyłącznie szukając swojego prezentu (’bierz co chcesz,ja funduję’) i nic.
Bo:
a. wszystkie przeceny były marne
b. cały towar był przebrany
c. tłumy dziewcząt w Topshopie na Oxford Street wywołują u mnie wciąż atak paniki/agresję/depresyjne nastroje etc.

Wróciłam zatem do Woking, gdzie w małym,przytulnym Topshopku znalazłam to i owo. Natomiast moja dotychczasowa mekka wyprzedażowa River Island zawiodła na całej linii. Zwykle byłam w stanie obkupić się tam za wszystkie czasy, tym razem wszystkie rzeczy z zimowej kolekcji,które mi się podobały były nieobecne nie tylko na wyprzedażowych wieszakach ale tak ogólnie w sklepie. No, oprócz jednej.

Wybaczcie zatem mizerne zajawki mych zdobyczy.Naprawdę staram się wymyślić jakiś zestaw, który nie będzie swetrem z kiziakiem.

English: I don’t like snow, I don’t like shopping on Oxford Street, I don’t like not being inspired as far as blogging is concerned. The sales this year are not so great in London and they are far, far worse in Poland. All I managed to buy I got in Woking, Surrey. Just a preview of my sale items, more to come when I come up with a decent outfit. Hard times, very hard times.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top