collar – by my Mum; top, tights – Primark; skirt – H&M; heels – Topshop;

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Styl na Wednesday Adams (co prawda nieco wyuzdaną) to jednak nie moja bajka. Wolę grunge, rock, metal i podarte koszule. W podstawówce żeby nie iść do szkoły na galowo potrafiłam się rozchorować albo zrobić taką płaczliwą awanturę, że mama pozwalała mi zostać w domu. Trzeba jednak przezwyciężać swoje fobie i oto przezwyciężam. Taka jestem dzielna i bohaterska.
A kołnierzyk latający luzem dziełem jest mej wspomnianej już i podatnej na histerie dziecka Mamy.

English: The (flamboyant) Wednesday Adams style is not for me. I much prefer rock, grunge, metal and all these looks that demand holes, creases and other clashes. In primary school on the days when we had to wear smart clothes I would get so nervous I got sick or I would moan so much my mum would say I can just stay home. A full blown phobia. One has to cross boundaries, I am trying. I am the brave,brave,brave,brave Sir Robin.
The collar is made by my Mum.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top