panz1
Riennahera

Riennahera

I know what I am and I know what I ain’t

Photos by Ell

Podczas ciągnącej się większość grudnia choroby umarła moja wielka miłość i zapał do szafiarstwa. Wcześniej blogowanie było gdzieśtam wśród priorytetów, teraz czasem bywa zawracaniem głowy. Niemniej jednak dzięki blogowi spotkało mnie kilka miłych rzeczy, poznałam trochę fajnych osób i dostałam kilka interesujących propozycji. Blog nabrał zatem nowego, mniej modowego sensu.
Bycie znanym ze świetnego wyglądu pozostawiam mistrzom tematu. Dążę do tego, by być znaną z powodu moich zdolności, przy okazji wyglądając powiedzmy przyzwoicie (w porywach w miarę interesująco) 😉

Blog wchodzi w fazę totalnego relaksu. Nie oznacza to zamknięcia, tylko odnowę mojego podejścia. Oraz ograniczenie zakupów ubraniowych. Nie do zera, ale w stopniu,który pozwoli na więcej alkoholu i miłych kiziacznych rzeczy 🙂 W skrócie blog dla mnie, nie ja dla bloga. Będzie fajnie.

I jeśli, drogi Czytelniku, chcesz zostawić komcia 'fajna sukienka/buty/majtki, zajrzyj do mnie’ to proszę zamilcz.

English: There is so much more to life than clothes although they can be very cool and blogging about them might bring you some profits and interesting propositions. Some people dress amazing and their blogs are precious, I however lost any trendsetter ambitions I might have had long time ago. I intend to be absolutely and 100% relaxed from now on and use blog for my own purposes instead of letting this blog use me. It’s gonna be cool 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

27 thoughts on “I know what I am and I know what I ain’t”

 1. zajebista miejscówka i ten obrastający mur, jakby w pobliżu miało się czaić jakieś zamczysko. na drugim zdjęciu Twój (czasem odnoszę wrażenie, że) znienawidzony przez Ciebie „ryj” wygląda po prostu PIĘKNIE + ładna fryzura. chyba Cię trochę kocham.

  Karola

 2. mimo, że fajna jest i sukienka i buty i majtki, to mnie cieszy także zmiana. Szafiarskich blogów jest mnóstwo, a Twój zawsze był dla mnie jednym z nielicznych, które oprócz oglądania, warto też przeczytać. Powodzenia. 🙂

 3. riennahera- zobacz co narobiłas!
  dziewczyny zaczynaja wychwalać mur teraz haha

  aha, zapomniałam dodać zebyś do mnie zajrzała;)

 4. A mnie się super podob… upsss!
  Acha, już zamilkłam. Sorry, wymsknęła mi się ta pochwała, sorry, sorry, sorry. Ale nie dokończyłam!

 5. To pieprzenie o ryju to z Twojej strony ohydna kokieteria i fałsz.
  Bo masz oczy na swoim miejscu i świetnie wiesz,że jesteś bardzo ładna.
  Więc nie kokietuj w tak żenujący sposób…

 6. >Karola: Ryj owszem, jest znienawidzony. Czasem. Czasem jest fajny. Ogólnie jest marudny 🙂
  >Anonim od fałszu: Bardzo ładna nie. Mam nadzieję,że jestem w miarę fuckable. Z ładnym nosem byłabym bardzo ładna.A co sobie będę żałować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top