hat – reserved; cardigan – thrifted; dress – Primark; heels – Topshop;

Photos by me and Sir Tripod

Księżniczki w pełnym ekwipunku wyglądają już przez okienka w oczekiwaniu na wiosnę i żar z nieba. Jednak zanim nadejdzie, muszą pokonać zastępy czytanek i słów do napisania. Przy okazji nie zaszkodzi słitaśna focia z ręki tu i tam.
Uważam za wielką krzywdę i niesprawiedliwość, gdy fotografowie robią zdjęcia i nie wysyłają ich od razu. W oczekiwaniu na ich napływ pociesza mnie dzielny Sir Statyw.

English: Princesses are all ready for the spring and warmth and they look through their windows longing for them to arrive. Before that happens they must defeat armies of readings and words to be written. An odd emo picture here and there might occur.
I believe it is a great cruelty and injustice for a photographer to take pictures and to send them right away. Since my photographer is hurting me I need to seek for consolation with the brave Sir Tripod.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top