shirt,bag – thrifted; shorts – Primark; tights – allegro; wedges – New Look;

Photos by Grzegorz Biermański

Tak wygląda oblazłe przez robactwo truchło człowieka,który od dwóch dni nie brał prysznica i kończył pisać o godzinie 10 rano esej,który miał oddać o 12. Oczodoły jak widać czernieją ze zgnilizny i na obślizgłym korpusie ciężko znaleźć fragment nie będący pożywką dla insektów.

English:This is the worm-ridden corpse of a person who did not shower for two days and finished an essay at 10 am on the day of the deadline which was at 12 noon. You can clearly see all the decay and decline and insects.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top