habemus papamhabemus papamhabemus papam
jumpsuit – Topshop; jacket – Pimke; hat – Reserved; shoes – Urban Outfitters;

Photos by Natalia & me

Dzisiaj post wyjątkowo spokojny. Nic o PPHU „Bogdan” (chociaż wiem, że chcesz, Czytelniku), nic o grzesznikach czy modowych pasztetach. Nawet nic o tym, że jeśli ktoś zostawia komentarz 'cze,wejdź do mnie’ to może być na 100% pewien, że do niego nie wejdę, a jeśli już to żeby się pośmiać. Tak więc nie rób tego, bo szkoda Twojej klawiatury, sługusie Szatana.
Nic z tych rzeczy. Dzisiaj spokojnie niczym papież w czapce przechadzam się bulwarem. Niczym papież w czapce łagodnie patrzę na Ciebie. Ślę Ci łagodność. Doceń to, bo okazja może się nie powtórzyć.

Teoretycznie takie kapelusze powinny automatycznie nadawać noszącemu wygląd kociaka z lat siedemdziesiątych. Mam jednak nieustanne wrażenie, że wyglądam w nich bardziej jak papież czy pszczelarz. Trudno. Zawsze lepiej wzorować się na stylu papieża niż na przykład Katie Price.

English: I always thought that this kind of hat should automatically make you look like a 70s babe. I feel I look more like pope. Oh well, it’s always better to look like pope that like Katie Price, don’t you think?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

29 thoughts on “habemus papam”

 1. ahahahaha sowite porównania ;D kapelusz bardzo super i świetnie się w nim prezentujesz, gdyby nie Twoja wzmianka o papieżu nawet bym o tym nie pomyślała, także jestem za kociakiem 😛

 2. Reinna! Twoje ostre riposty, cięte jak brzytwa komentarze, przenikliwe posty i kłujące jak małe szpileczki blipy i tak nie ukryją, że fajną dziołchą jesteś! a strój daje radę po całości!!
  p.s. cze! wejdź do mnie!

 3. kociaków wszedzie pałęta się cała masa, a ty jesteś papieżem najlepszego stylu 🙂 (wreszcie udalo mi sie dodac komentarz, to musi byc znak od samego boga 😉

 4. rzeczywiście trochę jak papiesz i trochę jak pszczelarz ale jak kociak trochę też. Taki papieski 😀

 5. OMG…a ja myślałam że masz na myśli (a raczej na zdjęciu) te karmazynowe trzewiki 😀 – bo bardzo podobne właśnie papież nosi…a ten kapelusz wcale na myśl osoby duchownej nie przywodzi…zbyt miękkie rondo ;)- oni mają takie sztywne,że można by nim zgilotynować….kocham jumpsuit w twoim wydaniu

 6. hahha, Twoje teksty są najlepsze na świecie, zawsze poprawią mi humor :))

  kokietujesz, żadnego papieża ani nawet pszczelarza nie widzę.

 7. Te papieskie łapcie wzbudzają moją zazdrość 😛 A propos Twojego blipa – North & South z Richardem Armitage oglądałaś??

 8. Spot on with this write-up, I actually assume this website needs far more consideration. I’ll most likely be once more to read way more, thanks for that info.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top