habemus papamhabemus papamhabemus papam
jumpsuit – Topshop; jacket – Pimke; hat – Reserved; shoes – Urban Outfitters;

Photos by Natalia & me

Dzisiaj post wyjątkowo spokojny. Nic o PPHU „Bogdan” (chociaż wiem, że chcesz, Czytelniku), nic o grzesznikach czy modowych pasztetach. Nawet nic o tym, że jeśli ktoś zostawia komentarz 'cze,wejdź do mnie’ to może być na 100% pewien, że do niego nie wejdę, a jeśli już to żeby się pośmiać. Tak więc nie rób tego, bo szkoda Twojej klawiatury, sługusie Szatana.
Nic z tych rzeczy. Dzisiaj spokojnie niczym papież w czapce przechadzam się bulwarem. Niczym papież w czapce łagodnie patrzę na Ciebie. Ślę Ci łagodność. Doceń to, bo okazja może się nie powtórzyć.

Teoretycznie takie kapelusze powinny automatycznie nadawać noszącemu wygląd kociaka z lat siedemdziesiątych. Mam jednak nieustanne wrażenie, że wyglądam w nich bardziej jak papież czy pszczelarz. Trudno. Zawsze lepiej wzorować się na stylu papieża niż na przykład Katie Price.

English: I always thought that this kind of hat should automatically make you look like a 70s babe. I feel I look more like pope. Oh well, it’s always better to look like pope that like Katie Price, don’t you think?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top