shirt – Primark; faux fur collar – H&M; jumpsuit – River Island; boots – Shuh;

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Moim modowym ideałem jest zestaw, w którym zawsze będę czuć się dobrze, niezależnie od pory dnia, roku, humoru i tego, czy mam właśnie bad hair day czy Dzień Mordy. Na powyższych zdjęciach mam na przykład oba, a i tak czułam się kucycznie. Szczęśliwie na chwilę obecną mam dwa takie zestawy bezpieczeństwa. Jeden to oczywiście ten powyższy, drugi to tramposzowy punk w majtkach w kwiatki. Oczywiście oba zawierają kombinezon. Jestem małym kombinezonowym ćpunem.
Zestaw bezpieczeństwa jest też jednak źródłem modowego kryzysu. Czuję w nim tak dobrze,że nie mam ochoty nosić niczego innego.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top