dress – ASOS; necklace, shoes – Topshop;

Photos by Innes Morrison

Są ubrania, które zarzuca się na siebie od razu po zakupie, których nie można nie założyć jeszcze tego samego albo w najgorszym wypadku następnego dnia. Są też takie, które leżą w szafie niczym pomidory w szklarni i dojrzewają albo czekają aż w mojej głowie dojrzeje POMYSŁ. Czas dojrzewania jest różny.
Kombinezon czekał kilka tygodni, aby wyjść na światło dzienne i wkrótce stać się królem szafy. Sweterek Gerdy kilka miesięcy. Drugi kombinezon musiał cierpieć ponad rok żeby ze stroju plażowego zmienić się w codzienny niezbędnik, a niektóre swetry całymi latami siedziały w szafie i czekały aż urosnę.
Ta sukienka leżała 1,5 miesiąca i wciąż jest niedojrzała. Obawiam się też, że nie dojrzeje nigdy. Wyglądam jak siódme dziecko stróża, a prasowanie jej jest horrorem. Mam ochotę wrzucić ją do wora i porzucić w lesie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top