cardigan – thrifted; jumpsuit – H&M; shoes – schuh;

Kryzysik pogodowy. Kryzysik blogowy. NIECHCEMISIE i WISIMITO.

English: Severe weather and blog conditions. Can’t be bothered.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

16 thoughts on “BLE.”

 1. Zawsze podziwiam Twoje fotografie i tak jest rowniez i tym razem, nie do konca wiem czy te Twoje soczyscie rudawe wlosy odbijaja tak swiatlo czy uzywasz jakiejs magii ale przyciagasz moj wzrok jak magnez

 2. Ale Ty masz nogi!!! hohoho :))

  Mierzyłam ten kombinezonik i wyglądałam w nim jak gruba gropa w piżamie. I skłonna byłam założyć, że to jego wina, że źle uszyty, że tkanina nie taka.
  Ale wychodzi na to, że to jednak ja jestem grubą gropą 😀

 3. Normalnie. Dziś nikomu nie chce się.Ale masz ładnie w plenerze jak zwykle.Szkoda, że koło domu nie mam ogrodu botanicznego.Robię zielony sweter – już widac , że na mnie za mały.Zaczarowałaś, że wszystko na ciebie.Wiem, mam Trójmeijski Park Krajobrazowy.Nie jest najgorzej.Mlecze przekwitają i latają spadochroniki mleczowe.ha ha ha.

 4. skoro Ci wszytsko jedno to Ci napisze ze sukienka jest extra ale ten sweterek to se odpuśc, bo jakis taki…yyyy;)

  nie jestem anonimem tylko mnie nie chce zalogować
  Rzaba

 5. Gropa to taka rozlazła nieforemna baba. Lepiej omijać wzrokiem, bo ten widok szkodzi. Mogłabym wysłać swoje zdjęcie w celach poglądowych, ale Ci oszczędzę 😀

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top