navy cardigan – Topshop; red cardigan, belt – thrifted; shoes – schuh; dress – H&M; headband – Accessorize;

Jednym z moich dziwactw i bezeceństw jest niechęć do ubrań określanych przez społeczeństwo ogólnie jako 'praktyczne’. Jeśli coś jest 'praktyczne’ to z góry można założyć, że mi się nie spodoba i nie będę tego chciała. 'Praktyczna’ jest między innymi kurtka wiatrówka. Wolałabym zjechać na pupie z samego szczytu Conic Hill ( na który wdzięcznie się wtarabaniam na powyższych zdjęciach), kąpać się w Loch Lomond (nad którym położony jest Conic Hill)w styczniu albo uprawiać miłość cielesną z owcą. Nie jestem pewna, czy istnieje element ubioru bardziej przeze mnie znienawidzony niż właśnie wiatrówka. Poza tym rujnuje wszelkiego typu zdjęcia. Nie pomoże nawet najwspanialszy widok, jeśli ma się na zdjęciu wiatrówkę. Fu.
Osobiście jestem tradycjonalistką i uważam,że jeśli od stuleci wełna i krata były wystarczająco dobre dla szkockich górali, to kimże ja jestem, żeby wybrzydzać i pokazywać się na wzgórzach w jakichś goretexach i innych dziwactwach.
Zatem jestem sobie małą pastereczką. Zdjęcia z wypadu uratowane.

English: One of my weird features is my absolute hatred to anything that is practical. Especially when it’s not pretty. One of these practical items is the so-called windstopper. The jacket that protects you against wind and rain that it. I would rather swim in Loch Lomond in January or shag a sheep that to wear a windstopper. Also, they ruin all your photos. Everyone looks bad in them and no landscape can save the image.
For the trip up the Conic Hill I therefore followed the highlanders’ example. If tartan and wool are good enough for them, they’re surely good enough for me.

JOHN MCDERMOTT:Loch Lomond

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top