hat, scarf – vintage; dress – H&M; boots – Deichmann; skirt – Primark;

Photos by Jonny Nicholson

Jedną z wielu rzeczy, które lubię w mojej uczelni, jest jej lewactwo. Od czasu do czasu można się poczuć jak w 1968 roku i obserwować mniejsze lub większe zamieszki. W zwalczaniu niektórych bierze na przykład udział osiemdziesięciu policjantów i helikopter. Chodziło konkretnie o zakończenie okupacji budynku, w którym robione były powyższe zdjęcia. Ze mnie niestety żaden kozak, podczas zamieszek okupowałam łóżko i protestowałam przeciwko gorączce. Poza tym moje osobiste poglądy polityczne są chyba tak centralne jak tylko się da (jeśli zapomnimy na chwilę o mych monarchistycznych sympatiach;) i można je streścić krótko 'żyj, pozwól żyć innym i nie bądź oszołomem’. Okupowany przez lewicujących studentów budynek ma jednak swój dyskretny urok.

English: One of the things I like about my University is that it is sometimes quite lefty. At least some of the students are. On these occasions, such as the police intervention during the occupation of the Hetherington Building, you might feel like it’s 1968 again. 80 police officers, helicopter and so on. Photos above have been taken inside the famous building.
I myself am no activist, during the event I was protesting in my bed against fever. Also I am much more 'live, let live and don’t be a moron’ life philosophy and although I am somewhat interested in politics, the left-wing activism is not my piece of cake. I must admit though that this building has its charm.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top