rijka
Riennahera

Riennahera

BREAK BREAK BREAK BREAK BREAK

Potrzebuję wakacji od bloga. Ostatnio blogowanie było bardziej obowiązkiem niż przyjemnością, a i jak widzę Czytelnik to odczuł i nie był zachwycony.
Postaram się nie zamknąć. Pewnie czasem coś się pojawi. Może po tygodniu poczuję zew krwi, może później.
Tymczasem zostawiam Was z tym, co wszyscy lubimy najbardziej. Z kucycznymi Pyśkami.

English: I need a longer break from blogging. In the meantime enjoy everyone’s favourite thing – the Ponies. See you later!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “BREAK BREAK BREAK BREAK BREAK”

 1. Szybko wracaj Córo Północy! Chciałam jedynie abyś doceniła to, co masz. Cera i figura taka jak Twoja, to prawdziwy dar niebios. Poza tym rude włosy są jakby stworzone dla Ciebie. Zazdroszczę Ci możliwości studiowania za granicą. Chciałoby się cofnąć czas o kilka lat do czasów studiów.
  Przy okazji zapraszam na swojego bloga Hafty Arachne. Polecam wszelkie robótki ręczne. To świetna autoterapia, rozrywka i nikt nie może Ci zarzucić, że nic nie robisz.

 2. Odpoczywaj Riennahero, a ja tylko napiszę, że jestem zachwycona zdjęciami Twojej babci sprzed dwóch postów. Uwielbiam stare foty, a Twoja babcia wygląda na nich przepięknie!

 3. Kucyki Pony – ech, ech, wspomnienia z dzieciństwa.
  Owocnej przerwy życzę zatem i wyglądam powrotu. Mnie w sumie przerwa w blogowaniu chyba nic nie dała – dalej ta sama głupia mina, co zawsze. W dalszym ciągu jednak lubię sobie co nieco napisać od czasu do czasu. No i wpaść do osoby z tak ciętym językiem i świetnymi zdjęciami, jak Ty.
  I jeszcze o babci z kilku postów wstecz muszę napisać. Zdjęcia świetne! Babcia piękna! (Ja zdjęcia swojej mam w nagłówku bloga.)

 4. NO nie! Jak zaczynałam blogować ponad 2 lata temu – Twój blog bym jednym z pierwszych moich ulubionych… Będę tęsknić, więc wracaj szybko z pełnią pomysłów i modowych inspiracji. Buziaki Ewa

 5. bogowie! będąc dzieckiem, straciłam takiego kucyka (jedyna rzecz, jaką zgubiłam w życiu) i noszę ten ból w sobie aż do dzisiaj. był zielony, a jego odejście pozostawiło wielką, kucykoształtną dziurę w moim życiu…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top