rijka
Picture of Riennahera

Riennahera

BREAK BREAK BREAK BREAK BREAK

Potrzebuję wakacji od bloga. Ostatnio blogowanie było bardziej obowiązkiem niż przyjemnością, a i jak widzę Czytelnik to odczuł i nie był zachwycony.
Postaram się nie zamknąć. Pewnie czasem coś się pojawi. Może po tygodniu poczuję zew krwi, może później.
Tymczasem zostawiam Was z tym, co wszyscy lubimy najbardziej. Z kucycznymi Pyśkami.

English: I need a longer break from blogging. In the meantime enjoy everyone’s favourite thing – the Ponies. See you later!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top