Moją babcią chwaliłam się już wcześniej. Wczoraj w desperackiej próbie uniknięcia nauki zaczęłam przeglądać archiwum mojego maila i znalazłam zdjęcia przesłane przez Mamę w 2009. Gdybym była facetem i mogłabym się przenieść w czasie do końca lat pięćdziesiątych to wyrwałabym własną babcię. Patrząc na pierwsze, rozfikane zdjęcie plażowe stwierdzam też, że mam identyczną figurę.

Gratis babcia z wózkiem dla lalek i anonimowa dziewczynka z warkoczami. Miłego niedzielnego popołudnia.

English: I try very hard not to study so I looked at the oldest emails on my account. I’ve found some photos Mum scanned for me back in 2009. If I was a bloke and could go back in time to the late 50s I would so make out with my grandma. Also, from what I see in the photos, I’ve inherited her body shape.

You can also see grandma with her doll pram and one unknown girl with braids. Enjoy your Sunday evening.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top