Moją babcią chwaliłam się już wcześniej. Wczoraj w desperackiej próbie uniknięcia nauki zaczęłam przeglądać archiwum mojego maila i znalazłam zdjęcia przesłane przez Mamę w 2009. Gdybym była facetem i mogłabym się przenieść w czasie do końca lat pięćdziesiątych to wyrwałabym własną babcię. Patrząc na pierwsze, rozfikane zdjęcie plażowe stwierdzam też, że mam identyczną figurę.

Gratis babcia z wózkiem dla lalek i anonimowa dziewczynka z warkoczami. Miłego niedzielnego popołudnia.

English: I try very hard not to study so I looked at the oldest emails on my account. I’ve found some photos Mum scanned for me back in 2009. If I was a bloke and could go back in time to the late 50s I would so make out with my grandma. Also, from what I see in the photos, I’ve inherited her body shape.

You can also see grandma with her doll pram and one unknown girl with braids. Enjoy your Sunday evening.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “sexy grandma”

 1. wow jestem pod wrażeniem a czerwcowa Burda to chyba z Twojej babci wzór na kostium kąpielowy ściągneła, bo identyczy wykrój prezentują …

  pozdrawiam

 2. widzą pierwsze zdjęcie na blipie byłam przekonana, że to Ty. Pewnie nie jest ani pierwsza ani ostatnia, ale powiem, że jestem kopią swojej babci 🙂

 3. Nawet podobnie pozujecie! A jeśli chodzi o 'wyrywanie’, to mój dziadek też w latach pięćdziesiątych byłby MÓJ (był marynarzem, mdleję jak oglądam jego stare zdjęcia)

 4. To zdjęcie, na którym skacze z rękoma do góry! cóż za seksapil, nawet w tych majciochach po pas! Na zdjęciu, w którym stoi w wodzie przypomina mi ciebie. Fajna laska z tej Twojej babci, no. I jeśli też masz taką figurę, to zamawiam jakąś plażową sesję. Ba, ja żądam, żebyś pokazała jakieś roznegliżowane foty. Niech świat zobaczy boskie ciało, a co!

 5. Moja babcia również była niezłą laską, ale tak roznegliżowanych zdjęć plażowych nie ma lub (co bardziej prawdopodobne) trzyma je schowane na dnie szuflady i nikomu się nie chwali, więc niestety nie mogę porównać naszych figur.
  Hm, ciekawe co moje wnuki będą myśleć oglądając za 50 lat moje obszerne albumy …
  Swoją drogą, pierwsze zdjęcie na tablicy jest genialne 😉

 6. Przepiękne zdjęcia. Pierwsze zdjęcie kapitalne. Ja osobiście za moją Babcią tęsknie ogromnie, nie mam jej zdjęcia z młodych lat, ale w moim sercu zawsze będzie pogodny kąt dla Niej.

 7. Fantastyczna figura i przepiękna babcia. I te grube warkocze… Skoro masz podobną figurę, czemu nie spróbujesz stylu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych? Polecam najnowszą Burdę. Wybacz, ale muszę to powiedzieć. Twoje narzekania na figurę, przy okazji różnych postów, uważam za czystą kokieterię. Wcale nie masz brzucha, tylko wysoką talię, tak samo jak wiele klepsydr. Jak twierdzą Trinny & Susannah, można mieć brzuszek i być „hourglass”. Miliony kobiet, włącznie ze mną, marzą o takiej figurze jak Twoja, zwłaszcza o szczupłych nogach. W dzisiejszym porąbanym świecie mody, szczupła dziewczyna nosząca np. 38, lub dziewczyna posiadająca biust (vide Christina Hendricks z Mad Men) uważana jest za plus-size. Moim zdaniem to chore. Zazdroszczę Ci, że tak dobrze wyglądasz w mini.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top