5726048358_a3447f5dfb_o
Riennahera

Riennahera

Pastelowe plemię czyli róże, kremy, nude i inne badziewia
T-shirt, skirt – H&M; all the rest – Primark;

Photos by Innes Morrison

Nie jestem pastelową królewną, jestem potworem mroku, Wielkim Wojownikiem Chaosu. W tych kolorach czuję się jak rozmemłany budyń. Nie znoszę też większości T-shirtów. Szczególnie T-shirtów z nadrukami. Ten na powyższych zdjęciach hodował się dobre dwa lata, jeśli nie dłużej. Dam mu jeszcze jedną szansę, ale jeśli nie zaprzyjaźni się z kocykiem to raczej nie będziemy kontynuować znajomości.
Patrząc na te zdjęcia mam ochotę ubrać się we wszystkie nie pasujące do siebie wzorki, które mam w szafie. Mam ochotę wyrzucić na podłogę wszystkie kwiatki, kratki, groszki i inne zygzaki i pławić się w ich natłoku.
No nie jestem pastelową królewną i już.

English: I don’t like pastels. I am not a pink princess, I am the servant of the Dark Lord. In light colours I feel like a toad run over by a car. Or a pink jelly. Or something equally unenergetic. I also hate the printed-on T-shirts, at least most of them. And T-shirts in general. Again, most of them. I think I am a very hateful person in general. Right now I feel like wearing all the mismatching prints I will be able to find in my wardrobe. Here we go.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

11 thoughts on “Pastelowe plemię czyli róże, kremy, nude i inne badziewia”

 1. hmmm… jak dla mnie to księżniczka – mimo wszystko 🙂
  I coś w tym jest, z tym budyniem – jakoś tak, brązowo. A bieli nie mogło by być więcej 😉
  Komplement… 🙂

 2. no to po co, po co się tak ubierała? 😀
  jak się rozmyślisz, to przypomnij se, że patrzyłam na orzeła łakomym wzrokiem, w sensie, że chętnie go przygarnę:>
  a, i wiesz czego chcę! ;>

 3. To nie budyń, ani pastele…to barwy ochronne ;D – świetnie komponujesz się z tłem a orzeł na koszulce uzupełnia tę jakże naturalistyczną kompozycję. Według mnie idealnie będzie wyglądał w duecie z kocykiem i jakimiś gatkami w kwiatki lub paski…tudzież jakimkolwiek zielonym dołem :D…Poza tym muszę gdzieś obczaić takie legginsy wpadłam w obsesję właśnie widząc cię w takowych! Magiczne miejsca na zdjęcia…no bajkowe wprost!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top