biker jacket, wedges – New Look; pants – Internacionale; corset – H&M;

Photos by Grzegorz Biermański

Sądziłam, że pieluchomajty to jeden z najbardziej odstręczających mężczyzn elementów kobiecej garderoby. Okazuje się jednak, że u lekko zapijaczonego pana w parku wywołały seksualne skojarzenia, na zasadzie piżama=łóżko. Przynajmniej zjednały sobie jednego fana, lepsze to niż nic. Tym, którym nie będą się podobać (a sądzę, że będzie to większość 😉 pozwolę sobie na sparafrazowanie zacnego Doktora Frank-N-Furtera – I didn’t wear them for you! Jeśli znowu zrobi się ciepło i słonecznie będą jak znalazł na parkowe i plażowe wypady, idealnie będą pasować też do wszelkich wianków (o nich wkrótce więcej).
Tymczasem sprawdzają się jako spodnie do leżenia i leniuchowania na kanapie. Po tygodniu spędzonym na zwiedzaniu i moknięciu z odwiedzającym mnie Ciągiem (zdj3) należy się mały odpoczynek. Dobranoc.

English: I would assume this type of pants are absolute men-repellents but apparently not. At least not to the drunkard in the Kelvingrove Park who offered to shag me in my pajamas. Lucky me, eh? To all those who hate them I can only reply with the paraphrase of the excellent Dr Frank-N-Furter – I didn’t wear them for you!
They will be ideal to wear to a beach or a park if there will be any more sunny days in Scotland this year. It’s not like I believe there will, but, you know. As for now, they are very great to wear while resting on the sofa after the week of intensive sightseeing with my friend visiting from Poland. As for now, goodnight.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top