top – Primark; shorts – DIY; cardigan – handmade by my Mum; sandals – H&M;

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Ten tydzień był wyjątkowo intensywny w prawdziwym świecie i wyjątkowo leniwy blogowo, głównie z powodu Wielkiej Awarii, ale nie tylko. Na jego zakończenie zatem zdjęcia również leniwe a na nich wielki,gruby,cętkowany kot biblioteczny. Tak wyglądam jak muszę czytać Norberta Eliasa, a mam ochotę na robienie wszystkiego, łącznie (szczególnie?) z turlaniem się w trawie, tylko nie tego co robić muszę.
W tym tygodniu prawie nie jadłam słodyczy, więc jest nadzieja, że kot nieco zmaleje. Może. Chyba. Lepiej żeby zmalał.

English: This week has been very busy in the real world and very lazy as far as blogging is concerned. So to finish it off nicely today’s photos feature big fat lazy cat who run out of the library to play around in the grass or do anything but not to read Norbert Elias. I did not eat much sweets this week so there is a good chance this big fat cat might become a smaller,nicer cat. So I hope.

R.E.M. & WILLIAM BURROUGHS : Star Me Kitten

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top