cape – ASOS; jumpsuit, sandals – H&M; jewellery – Topshop, Primark; thrifted;

Photos by Innes Morrison

To już oficjalne – tegoroczne lato upłynie mi pod znakiem rasizmu. Również kwiatków i innych koronek, ale przede wszystkim rasizmu. Trzeba było się nie oburzać, że białemu nie wolno z czystym sumieniem nosić indiańskich motywów, to może krnąbrne i złośliwe dziecko we mnie nie czułoby żądzy działania na przekór. Primark wspomaga mnie w tym jeszcze bardziej oferując wszelkiego rodzaju piórka w niezwykle konkurencyjnych cenach. Mogę się w tych piórkach tarzać niczym w pamiętnej scenie w salonie z oryginalnej 'Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną’.

P.S. Ostrzegałam, że kocyk będzie pojawiał się tak często jak Kiziak zimą. Ha ha ha ha ha ha ha.
P.S.S. Post opublikowany na nowo z powodu awarii bloggera. Nowości może jutro. Chyba. Może.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top