Picture of Riennahera

Riennahera

Grandma’s Adventures in Wonderland

Mnie dalej nie ma, ale babcia jest. Zagości pewnie z jeszcze jeden raz w niedalekiej przyszłości. Babcia czasem twierdzi, że jestem dziwna, ewentualnie ekscentryczna, ale z całym szacunkiem, to nie ja szlajam się po lesie z dziwacznymi typami spod ciemnej gwiazdy. Wcale nie ja.

English: I am still on my break from blogging with my photos, but I am alright with posting more of my gran. She sometimes says I am a bit too weird or eccentric but with all due respect, is it me who’s been hanging around with some suspicious individuals. Definitely not me.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top