Primark skirt, Urban Outfitters shoes, T-shirt deconstructed by my Mum

Photos by Innes Morrison

Mała wariacja na temat 'Coś się kończy, coś się zaczyna’. Do rozpoczęcia przeprowadzki ze Szkocji na południe Anglii pozostało mi 12 dni. Czuję się trochę jak Starkowie przeprowadzający się do King’s Landing w 'Grze o Tron’ – w zasadzie wydaje się to średnim pomysłem, w zasadzie niczego na Północy nie brakuje, ale jak mus to mus. Pewnie wkrótce mi przejdzie, bo Starkowie irytują mnie niemiłosiernie i bardziej lubię Lannisterów.
Innes zaś w tym tygodniu wyprowadza się z Glasgow do Manchesteru, co niestety oznacza koniec naszej radosnej kolaboracji. Mam jego zdjęć na cztery posty. Ten jest pierwszy.

English: A lot of changes. I have 12 days left before my move from Scotland to England begins.I feel a little bit like Starks in 'Game of Thrones’, moving from North to King’s Landing – technically it seems like a bad idea, technically North is great and cool and you have everything you need, but you have to do what you have to do. However I do believe my feelings will change quite soon since the Starks annoy me a great deal and I much prefer the Lannisters.
Innes is also moving out from Glasgow to Machester so unfortunately we will no longer be able to shoot together. We took enough photos for four posts. This is the first one.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top