New Look jacket and wedges; Primark T-shirt; Accessorize headband; Internacionale shorts;

Photos by Stu Hyland

Odczuwam marazm życiowy. Pod sam koniec studiów mam dość silnie obawy, że jedynym dostępnym mi sposobem na zapewnienie sobie wpisu na wikipedii jest zostanie seryjną morderczynią. Najlepiej kanibalką. Bardzo to wszystko niefortunne, zwłaszcza, że ostatnio diametralnie ograniczyłam spożycie mięsa i dobrze mi z tym.

Modowo mogę tylko dodać, że się sobie nie podobam, jestem kiczowata i w ogóle zamiast być uroczo aseksualna niczym Keira Knightley mam udo pogańskiej boginki płodności. Chciałabym być zwiewna i elegancka, ale się nie da.

W życiu codziennym staram się być ostatnio pogodna i bezproblemowa, więc muszę wyładować się na blogu. Przepraszam.

English: At the very end of my university career I have that awkward feeling that the only way I can be featured on wikipedia is to kill someone. And eat them. Which, you see, is very unfortunate since I cut almost all meat from my diet these days.

The other disappointment is that I am not effortlessly cool and chic and charmingly asexual like these lassies, Keira Knightley and others like her, and it makes my heart ache. Instead of these feature I have a Thigh of a pagan goddess of fertility. So it goes.

I really try to be quite cheerful in everyday life these days so you have to forgive my whining.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top