my boyfriend’s hoodie, H&M skirt, Topshop top, New Look shoes

Photos by Jonny Nicholson

Mam na chwilę obecną mnóstwo stresu związanego z wyprowadzką i miesiąc do oddania pracy magisterskiej. Przez większość czasu nie jestem w najlepszym nastroju na robienie zdjęć w ciuszkach, ale to wszystko minie i będę postować zapewne codziennie. Na chwilę obecną pozostają ekskluzywne, nigdzie niepublikowane zdjęcia zrobione zaraz przed moją czerwcową przerwą od blogowania. Stylizacja na asasyna lub też dementora w różu.

English: I have a lot of work with my dissertation and move to England, so I am not in a mood for new photos. Therefore enjoy these exclusive photos taken in May. It’s me as an assasin or a pink dementor.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “dementor cały w różu”

  1. >Sh: Ale,że co i jak? Moje włosy są mocno niespecjalne, więc nie do końca rozumiem 🙂 Niczego ciekawego z nimi nie robię, dlatego większość czasu wyglądają jak wyglądają, niestety. Zawsze suszę suszarką, też niestety. Grzywkę w gorsze dni traktuję prostownicą.

  2. Jak na „nic nie robienie” z włosami, to naprawdę wyglądają super 🙂 Bardzo bardzo mi się podoba Twoje logo. Pozdrawiam!

  3. Mnie się właśnie podobają, a najbardziej to, że grzywka Ci się układa ładnie na bok – efekt, którego nie umiem osiągnąć :/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry