my boyfriend’s hoodie, H&M skirt, Topshop top, New Look shoes

Photos by Jonny Nicholson

Mam na chwilę obecną mnóstwo stresu związanego z wyprowadzką i miesiąc do oddania pracy magisterskiej. Przez większość czasu nie jestem w najlepszym nastroju na robienie zdjęć w ciuszkach, ale to wszystko minie i będę postować zapewne codziennie. Na chwilę obecną pozostają ekskluzywne, nigdzie niepublikowane zdjęcia zrobione zaraz przed moją czerwcową przerwą od blogowania. Stylizacja na asasyna lub też dementora w różu.

English: I have a lot of work with my dissertation and move to England, so I am not in a mood for new photos. Therefore enjoy these exclusive photos taken in May. It’s me as an assasin or a pink dementor.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top