Photos by Jonny Nicholson

Kilka zdjęć z sesji w Glasgow Film Theatre. Tylko kilka, ponieważ mam dość wygórowane wymogi dotyczące mojej twarzy i nos stanął na drodze publikacji pozostałych zdjęć.

Muszę przyznać, że klimaty retro i vintage są tak wszechobecne, że nie mam już do nich serca i chyba przestały mnie inspirować. Miałam przynieść ubrania w stylu lat dwudziestych, wyszła mi jakaś dziwna hybryda lat dwudziestych i sześćdziesiątych.
Jeśli vintage to tylko jak babcia alboAnn-Margret, czyli młodzieńczy i filuterny, świeży, naturalny i niedopracowany. Sama nie jestem młodzieńcza,świeża ni filuterna, więc może sobie darujmy 😉

Podobno wyszłam na zdjęciach jak Christina Hendricks. Nie moje stwierdzenie. Dla mnie Christina ma mniejszy nos i większe…oczy. Rzecz jasna, oczy.

English: I think I am a bit bored with retro and vintage style. I was supposed to look like from 1920s but to me it came out as a very bizarre hybrid of 1920s and 1960s.
For me the only vintage I know admire is that young, fresh and natural look of my grandma orAnn-Margret. But the natural or fresh look doesn’t really work on me, so I might just let it go 😉

I was told that on the above photos I look like Christina Hendricks. Not my words. I guess her nose is smaller and she’s got much bigger…eyes. If you know what I mean.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top