28436157701892452122300>

Jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie był świadkiem mojego lamentu na blipie i fejsbóku, to gratulacje. Bo płakania, narzekania i innego marudzenia było co niemiara. Otóż wydarzył się dość poważny wypadek, wskutek którego moje włosy wyglądają jak na zdjęciu nr 1. Nie wiem jak to się stało, używałam wcześniej tej farby i efekt był inny. Niemniej fakt jest faktem, słowo stało się ciałem, a kobyłka u płota. Nie jestem ruda. Przynajmniej przez następne dwa tygodnie, bo farba tym razem jest zmywalna i czekam tylko aż nieco wyblaknie. Na pocieszenie Grzegorz Biermański zrobił mi uroczy fotomontaż, jak mogłabym wyglądać, gdybym kupiła tą samą farbę co zwykle. Niech to będzie nauczką.

Nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że moja pierwsza reakcja była niemal identyczna do reakcji Howla w Howl’s Moving Castle.

English: So this month I bought different hair dye than usually. So I was taught a lesson to never ever do it again. No ginger hair for me this month or at least as long as it takes to wash off a semi permanent colour. I will not exaggerate if I say that my first reaction was very similar to Howl’s in Howl’s Moving Castle. And God fo I feel unattractive. To lift up my spirit Grzegorz Biermanski did a little Photoshop magic to show me how I could look if I was wiser. I could look damn good eh.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top