Primark skirt and t-shirt, ASOS cape

’If I should become a stranger,
you know that it would make me more than sad’

Photos by Grzegorz Biermański

(Tekst z wczoraj, ale wczoraj nie było internetu. Dzisiaj też nie ma, ale niczym szczury, które kradły prąd z farmy w 'The Secret of NIMH’, kradnę internet przez sufit z lokalnego pubu)
(Jeśli jutro będzie internet, to od jutra blog rusza pełną parą)

Skoro w kinach kowboje walczą z kosmitami, to czemu indianie nie mieliby się lansować na tle średniowiecznego pałacu? Szczególnie, że ci indianie ze smutkiem żegnają dzisiaj Szkocję i są w pociągu do Surrey.
Nie przychodzi mi do głowy nic, co nie byłoby ckliwe i żałosne, więc zamiast tego piosenka, oczywiście ckliwa i żałosna. Taka, od której chce się płakać.

English: (Since I did not have internet yesterday, I publish a post planned for yesterday today.)

If Cowboys vs Aliens are a legitimate idea, so are Native Americans showing off in front of a medieval palace. Even more so since they necessarily have to say farewell to Scotland and board a train going down South.
Since I cannot think of writing anything that would not be sentimental, miserable and whiny, I leave you with a sentimental, miserable and whiny song.

DOUGIE MACLEAN : Caledonia

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top