H&M skirt and corset, Primark flats

Photos by Olivia Vitazkowa
You might find her HERE and HERE

Gdyby nie pani prowadząca moją grupę na balecie, mogłabym być wielką primabaleriną. Gdyby pani nie przestawiała mnie do tylnych rzędów z powodu wzrostu (do 13 roku życia byłam jedną z najwyższych osób w klasie, potem mi przeszło i wzrost mam bardzo średni) i nie wywaliła raz z zajęć za śpiewanie, może nie błagałabym mamy, żeby spełniła moje największe marzenie i wypisała z baletu. Może tańczyłabym jako solistka albo ósmy łabędź w dziesiątym rzędzie z głęboką depresją. Albo nie miałabym sprawnych kolan i chodziła o kulach.
A tak przynajmniej mogę kończyć magisterkę, zacząć przyzwyczajać się do bezrobocia, które zacznę za tydzień i cieszyć się, że za wszelkie ewentualne niepowodzenia życiowe mogę obwiniać innych.
Leżąc na kanapie i wcinając czekoladowe bonbony. A pupa rośnie 😉

English: I could have been a great ballerina if not for my ballet teacher whom I hated with all my heart and my mum who was too weak not to let me withdraw from the class. I could have also been a depressed swan in the very last row or have my knees damaged, but of course that would be a less likely option. Thankfully my life went the way it went and now I am not the one to be blamed for all my future failures. While sitting on the couch, eating chocolates and getting fat, I will know exactly whose fault it will be 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top